Kampioni i sfidës 10 vjeçare është Bes Kallaku – ia doli të tallet me gjithë të famshmit

By

Aktiviteti i tij ditëve të fundit në Instagram, ka qenë i tëri i ndërlidhur me sfidën e famshme virtuale “10 years Challenge”.

Aktori komik shqiptar Bes Kallaku, ka zgjedhur plot fytyra publike shqiptare e të tallet me ta në Instagramin e tij, duke u bërë kolazhe interesante e qesharake.

Shumë prej tyre të cilët i ka miq, i ka krahasuar me të famshëm tjerë, dhe çuditërisht ngjashmëria në mes tyre është e madhe.

Ndonjëri nga ta s’ka gjë të përbashkët, por gjithsesi është qesharake. Si rasti i gazetares Fatma me këngëtarin Sabianin!

https://www.instagram.com/p/Bs5VVlIhhpC/

Serish Fatma, por kesaj here me Aulonen… Sepse thjesht, s’bejne pa njera tjetren!

View this post on Instagram

@aulonamusta @sipas_fatmes 😂

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Capital T dhe Zlatan Ibrahimovic. Hmmm, goxha ngjashmëri!

https://www.instagram.com/p/Bs5JHcehkp_/

Mozzikut i gjeti KLONIN!

https://www.instagram.com/p/Bs59m3BBFMt/

S4MM Paska vëlla binjak?

https://www.instagram.com/p/Bs59pRhh2uf/

Bujar Qamili??? Ti qenke Putin? Pa jepi Kosovës një njohje o burrë

https://www.instagram.com/p/Bs59vsEhmSr/

Artikuj të ngjashëm