Kampionët e Kosovës festojnë pranimin në FIFA me këtë këngëtare!

By

Lajmi i pranimit të Kosovës në FIFA, si një tjetër sukses në vazhdën e disa të tillëve së fundmi u prit me shumë gëzim nga të gjithë.

Festa e fishekzjarret shpërthyen në kryeqytet dhe jo vetëm, teksa ajo do të vazhdoj edhe nesër.

Feronikeli, klubi kampion i Kosovës që pas pranimit në UEFA e ka barrën më të madhe, do të festoj pranimin në FIFA nesër.

Nga ora 15:00 në Drenas, pos lojëtarëve do jetë edhe një prej këngëtareve më të suksesshme të momentit, Kida.

Pjesëmarrjen në festë, Orhidea e ka paralajmëruar përmes një imazhi ku shihet në prapavijë në montazhë me gjithë ekipin nën mbishkrimin ‘Festojmë me Kidën’. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm