‘Kameleon’ nga Besa! (Video)

By

Besa Kokëdhima pas ‘All In’ ka punuar në një tjetër projekt muzikor. Sërish vjen në bashkëpunim, këtë herë me Ansyn.

Kënga titullohet ‘Kameleon’ dhe është produkt muzikor i Thredots Production ku në muzikë ka punuar Kledi Bahiti.

Besa ka publikuar ‘trailerin’ e klipit të punuar nga ProVideo ku shihet sërish një investim i lartë i këngëtares.

Artikuj të ngjashëm