“Kam pasur jetë të tmerrshme, u lodha duke kënduar”, këngëtarja e njohur lë pas të kaluarën

By

Tina Turner e ka lënë pas të kaluarën.

“Kam pasur një jetë të tmerrshme”, tha 79 vjeçarja për New York Times, transmeton Prive.al.

“Unë thjesht vazhdoja. Ne vazhdojmë duke shpresuar se diçka do të vijë”.

Turner, tani e martuar me Erëin Bach, më parë ishte në një marrëdhënie abuzive me ish partnerin e saj, të ndjerin Ike Turner.

Por, Tina më në fund po shijon pensionimin dhe nuk ka në plan të kthehet përsëri në muzikë.

“Unë nuk këndoj, nuk kërcej, nuk vishem”, tha ajo.

Superylli shtoi se ajo duhej të ishte pak më egoiste pasi kishte jetuar gjithmonë për të kënaqur njerëzit e tjerë.

“Unë thjesht u lodha duke kënduar dhe duke i bërë të tjerët të lumtur. Kjo është gjithçka që kam bërë në jetën time”, tha ajo.

Dhe për sa i përket kohërave të vështira me Ike, ajo tha: “Unë nuk e di nëse mund të falja ndonjëherë gjithçka që ai më ka bërë por Ike ka vdekur. Prandaj ne nuk kemi pse të shqetësohemi për të”./Prive.al

Tina Turner

Artikuj të ngjashëm