Kaltrina Selimi së shpejti publikon projektin e ri (Foto)

By

Këngëtarja Kaltrina Selimi ka ardhur nga Londra para pak dite e ndërsa tani është angazhuar për projektin e saj për muajt e nxehtë.

Kaltrina është duke punuar me Urban Graphics për projektin, këngë kjo e punuar nga studio e Genc Prelvukaj.

Ndërsa për grimin dhe flokët janë kujdesur Sellma dhe Kaci e teksa për veshjet Dona Matoshi./Prive.al

kaltrina selimi

Artikuj të ngjashëm