Kallashi ‘kemërr’ shoqes së ngushtë ?!

By

Bashkë u tha se kanë një miqësi prej mbi një viti. Këtë miqësi, Kallashi dhe Xhesika Ndoj e ‘trashën’ deri në një bashkëpunim muzikor.

Të premtën u publikua edhe kënga e dy shoqeve e titulluar ‘Shoqe b*tch’.

Megjithatë një gjest i Kallashit në rrjete sociale ka ngjallur pak dilema për miqësinë e vërtetë të saj me Xhesika Ndoj.

Valltarja e njohur ka postuar një foto përkrah Gugus, një tjetër emër në Shqipëri që është rivale e Xhesikës.

Dyshja ishin përfshirë në një zënkë në rrjete sociale e madje supozohet se Xhesikës, Gugu ia mori të dashurin.

Kjo lëvizje e Kallashit duke u shfaqur përkrah edhe Gugus mund të interpretohet në dy mënyra.

E para, Donjeta dëshiron ta ketë mirë me të gjithë ose eventualisht e dyta, ajo po përpiqet t’i ç’tensionojë raportet mes dy shqiptareve nga Shqipëria.

Çka mund t’i ketë shkrepur mendja Kallashit ?! /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm