Kallashi ka një kërkesë mjaft interesante për vajzat

By

Vallëtarja e njohur Kallashi ka thyer shumë tabu sa i përket paraqitjeve të saja por këtë herë rradhën e kishte diçka edhe më speciale.

Dimë se rrjetet sociale janë pjesë e pandashme e saj andaj përmes tyre ajo ndan shumëçka me publikun.

E përpos fotografive dhe videove që ajo publikon shumiën e kohës ndodh të publikojë edhe ndonjë status me qëllime të ndryshme.

Dita e sotme e gjeti atë teksa njoftonte miqt e saj  mbi një çështje shumë të rëndësishme siç është shoqëria.

Se çfarë “kërkesa” duhet ti plotësoni Kallashit që të shoqëroheni me të ju tregon vetë bukuroshja përmes kësaj fotografie. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm