Kaia feston ditëlindjen, Teuta Krasniqi e uron në mënyrë shumë të veçantë

By

Vajza e vogël e aktores Teuta Krasniqi, sot feston ditëlindjen.

Kaia mbushi dy vjet.

Teuta postoi një fotografi të saj për ta uruar në mënyrën më të veçantë.

‘Shpirt e dritë, Kaia e vockël, e bukur, e ëmbël, sot i mbushe dy vjet ❤️❤️❤️ Qe dy vjet, na ke kompletu portretin tonë familjar, duke qenë motra e dashur dhe lazdrane e Tarës dhe sugaresha jonë që na mbush me dashuri dhe gëzim çdo ditë te jetës sonë. 
Urime ditelindja shpirti i mamit. Paç shëndet, dashuri të pakusht, lumturi të pakufishme bashke me familje dhe gjithë njerezit e dashur. Të duam pa kufi, Tata, mami dhe babi. 
Zoti të ruajt e të bekoftë’, ka shkruar ajo.

Babai i Kaia’s është Adonisi, bashkëshorti i tanishëm i Teutës.

Ajo më parë ka qenë e martuar me këngëtarin Blero me të cilin poashtu ka një vajzë e cila quhet Tara.

Artikuj të ngjashëm