Kaia e Teutës me veshje speciale

By

Që kur solli në jetë vajzën e saj të dytë, Kaia-n, aktorja Teuta Krasniqi është treguar relativisht e rezervuar në ndarjen e fotografive apo ngjarjeve me publikun, përkundër interesimit të madh.

Megjithatë, ditëve të fundit, postimet e portretit familjar kanë qenë më te shpeshta.

Si rrjedhojë, nuk kanë munguar as fotografitë e vajzës së vogël që ka përmbushur jetën e aktores dhe gjithë familjes.

Në një fotografi të ndarë me ndjekësit në Instagram, Teuta kësaj rradhe ka shfaqur Kaian me veshje të personalizuar nën mbishkrimin: ‘Veshje speciale për beben speciale’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm