Kaci pyetet për numrin e femrave! Përgjigja e tij do t’iu shkrijë së qeshuri

By

Është pa dyshim frizeri më i suksesshëm shqiptar drejt të cilit gravitojnë fytyra publike e jo vetëm që i besojnë trajtimit të flokëve nga duart e tij.

Fjala është për Kacin, i cili ndonëse tash e një kohë të gjatë në shoubiz me punën e tij të përditshme, vetë nuk është komentuar në këtë pjesë dhe në fakt as nuk është paraqitur në paraqitje televizive.

E një intervistë të rrallë, Kaci e dha javën që lamë pas në Priven-në e fundit kur iu përgjigj pyetjeve të rubrikës 60 sekonda.

Në mesin e shumë pyetjeve dhe përgjigjeve interesante ishte ajo mbi numrin e femrave të frizerit që la shumë përshtypje.

Se si u përgjigj Kaci ndiqeni më poshtë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm