Kaci i rregullon flokët dhe Liberta Spahiu na merr me vete gjatë gjithë procesit

By

Pas shumë kohësh, moderatorja shumë e dashur Liberta Spahiu u rikthye me një vlog të ri.

Ajo kësaj here na merr me vete në rutinën e saj ditore duke na zbuluar shumë nga përditshmëria e saj.

Vlogu në vetvete përmbledh disa ditë të javës që paraqesin moderatoren në rutinën e saj ditore.

Ajo gjithashtu rregulloi flokët së fundmi duke i prerë dhe ngjyrosur dhe e gjithë puna e mrekullueshme u bë nga miku i saj dhe stilisti i famshëm i flokëve, Kaci.

Në videon e mëposhtme do të mund të ndiqni të gjithë punën e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm