Ka plane! Kur do bëhet me fëmijën e tretë këngëtari John Legend?

By

Modelja e famshme amerikane Chrissy Teigen, sapo ia ka thënë një fansi në Instagram se kur ajo dhe bashkëshorti i saj, këngëtari John Legend, se çifti definitivisht planifikojnë që në disa vjet të kenë edhe një fëmijë të tretë.

View this post on Instagram

Rascals, in descending order of rascality

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

E gjitha filloi kur Teigen publikoi një fotografi duke përqafuar fëmijët e saj Lunën 3 vjeçare dhe Miles 15 muajsh.

Një fans shkroi në Instagram dhe thoshte se edhe një fëmijë do dukej bukur në këtë portret familjar!

“Oh duhet të kalojë edhe pak kohë para se të provojmë sërish. Këta janë të lodhshëm!”, ka shkruar modelja në replikën për ndjekësin e saj. /Prive.al

chrissy teigen reveals when she might have another baby 014330948

chrissy teigen reveals when she might have another baby 014330948

Artikuj të ngjashëm