Ka një ndryshim në llogarinë e Loredanës në Instagram

By

Me riaktualizimin e procesit gjyqësor me të cilin Loredana po përballet, ajo mori pak pushim nga rrjetet sociale.

Loredana ndaloi plotësisht funksionin e komenteve në kanalet e saj në mediat sociale gjithashtu.

Ajo gjithashtu postoi kryesisht foto të vajzës së saj Hana. Por ajo u rikthye! Sepse për habinë e ndjekësve të saj, ajo u kthye pas pushimit njëjavor. Ajo ndau dy foto dhe një Instastory në të cilën shkruan: “Jam shumë e lumtur”.

This is how Loredana presents herself in her Insta story.

Një shenjë e qartë e Loredana. Me sa duket ajo nuk dëshiron të lejojë që vala e kritikave ndaj saj ta demoralizojë. Por fansat akoma nuk kanë mundësinë të komentojnë fotot e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm