Ka një arsye pse Elita nuk pëlqen këtë këngë të Gjikos

By

I ftuar në NIN me Alaudin Hamitin, ishte Gjiko.

Dhe një nga momentet më të veçanta të mbrëmjes ishte rubrika “Haje ose thuaje”, sepse kësaj here nuk e bëri Alaudini me të ftuarin.

Pytjetjet e vështira do ia bënte Elita, Gjikos.

Në një moment, Gjiko e pyet se cilën këngë të tij ajo donte ta fshinte dhe pse.

Elita i thotë se nuk do të fshinte asnjë këngë të tij, por ka një teksti i të cilës nuk i pëlqen.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm