Justin Bieber poston një foto shumë të vjetër me gruan e tij, po sipas llogarive ka diçka që nuk shkon!

By

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin u martuan në gjykatë gati një vit më parë, vjeshtën e kaluar, vetëm dy fëmijë duke parë në sytë e njëri-tjetrit dhe duke vendosur të bënin gjënë e rritur, të linin pas rininë e tyre kur ishin 24 dhe 21 vjeç, respektivisht, dhe të zgjidhnin rrugën e martesës.

Tani të dy zoti dhe zonja Bieber duan të kenë një martesë të dytë në shtator të këtij viti shkroi TMZ. Ata duan të zhvillojnë dasmën e madhe para miqve dhe familjes, me fustanin e bardhë dhe kostumin e dhëndrit.

Duhet të jetë e vështirë për të mbledhur të dashurit tuaj kur të dashurit tuaj janë jashtëzakonisht të famshëm. Por një gjë duket të jetë në horizont. Ata do të martohen përsëri, një dasmë në vjeshtë.

Grand occasion: On Sunday TMZ reported that Justin and Hailey are planning to marry at the lavish Montage Palmetto Bluff hotel after falling in love with its Southern charm

Justin dhe Hailey kanë vendosur të shkëmbejnë premtimet e dasmës në hotelin Montage Palmetto Bluff, dhe kanë rezervuar vendin për festimin privat me të dashurit e tyre që do marrin pjesë.

Dhe tani pak para dasmës së tyre, Justin po ndjehet më romantik se kurrë duke ndarë me ndjekësit e tij, një foto të mëhershme me Haileyn, Fotoja ishte shkrepur në vitin 2009.

Në foton që postoi, Justin shkroi, “Unë dhe gruaja ime. Aty ku filloi gjithçka.”

View this post on Instagram

My wife and I 🙂 where it all began

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Pikërisht për këtë arsye, ndjekësit e vërshyen me komente postimin e tij duke e quajtur si diçka të pasjellshme. Sepse viti 2009-2010 ishte viti ku gjithçka filloi me ish të dashurën e tij Selena Gomez.

Justin Bieber And Selena Gomez 2009
Selena Gomez dhe Justin Bieber, viti 2009 – koha kur filluan shkëndijat e para në mes tyre

Aso kohe ai ishte në fillim të një lidhjeje me Gomez,dhe ndjekësit e tij nuk kuptonin se ku e kishte fjalën këngëtari me “Aty filloi gjithçka”.

E gjitha kjo, sias shumicës së ndjekësve të tij paraqet një mungesë respekti për Gomez.

Artikuj të ngjashëm