Justin Bieber po bëhet baba?

By

Justin Bieber dhe Hailey janë vendosur sërish në qendër të vëmendjes!

Këtë herë rrjeti po zien nga lajmi se ata mund të jenë në pritje të fëmijës së parë. Çifti po shijon pushimet me miqtë e tyre në festa e plazhe teksa mes shumë fotove që poston çdo ditë artisti ka ndarë së fundmi një postim ku shfaqet krah bashkëshortes.

Ajo që mori vëmendjen e të gjithëve dhe ngjalli dyshimet e të gjithëve ishte mbishkrimi i fotos. “Mami dhe babi”, shkroi Justin. F

Fansat nisën menjëherë të komentonin nëse ata po bëhen prindër teksa ende nuk ka një konfirmim zyrtar. Të tjerë komentojnë mbishkrimin si dedikim për kafshët e çiftit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm