Justin Bieber ndan çaste intime me gruan e tij në shtrat me një dedikim poetik për të

By

Justin Bieber ka dëshmuar edhe një herë se ka një anë romantike pas ndarjes së një postimi intim në shtrat me gruan e tij Hailey Baldwin në faqen e tij Instagram.

Ndërsa pamja tërhoqi shumë vëmendje në internet, ishte dedikimi tepër i ëmbël që i emocionoi fansat, kur këngëtari shkroi një shkrim të shkurtër poetik për dashurinë së tij.

Justin ka shkruajtur: “Buzët e mia bëhen xheloze për krahët e mi që të mbajnë.”

selfie të ëmbël të postuar në faqen e Instagram të Justin, natën e kaluar, këngëtari mund të shihet me gjoksin e tij të zhveshur, me zinxhirin e tij të artë të shtypur kundër qafës së tij.

Hailey shihet në gjumë e mbështjellë në krahët e burrit, dhe e mbuluar deri në qafë. Krahu i djathtë i Justin-it shihet duke e mbuluar atë me butësi ndërsa ai vështron kamerën.

Fansat ishin të shpejtë për të komentuar duke thënë: “Kjo është dashuria e vërtetë” dhe “Këto fjalë janë të bukura”.

Çifti u martua në shtator 2018 në një gjykatë në Nju Jork dhe duket se ata janë akoma në periudhën e muajit të mjaltit.

 

Artikuj të ngjashëm