Ju prezantojmë me banorin më të ri: Vedat Bajrami

By

Vedatin e kishim në skenën e BBVK të ulur në karrigen e Olti Currit.

Kjo ngriti edhe dyshimet se ai ishte opinionisti i ri krah Anita Haradinajt.

Mirëpo në fakt, sot do të ketë hyrje të reja dhe banori më i ri është Vedat Bajrami.

Aktori shumë i dashur për popullin shqiptar do të nis sot aventurën e tij të madhe brenda BBVK. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm