Ju prezantojmë me artistin që është fansi më i madh i Bebe Rexhës

By

Që nga debutimi i tij, Soobin ka përmendur disa herë se ai është një fans i madh i Bebe Rexhës, gjë që ka çuar në disa ndërveprime të ëmbla mes dy këngëtareve ndër vite: pasi Soobin deklaroi se ishte fansi i saj më i madh në vitin 2019, një i dashur. Bebe Rexha shprehu interes për një bashkëpunim, dhe ajo gjithashtu doli live në Instagram me të gjithë anëtarët e TXT në vitin 2020.

TXT’s Soobin Scores Bebe Rexha’s Phone Number In Adorable Exchange After American Music Awards

Megjithatë, vetëm në American Music Awards (AMAs) më 20 nëntor, Soobin më në fund arriti të shihte personalisht Bebe Rexhën për herë të parë. Si TXT ashtu edhe këngëtarja amerikane morën pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve këtë fundjavë, ku Soobin përmendi në tapetin e kuq se ishte i emocionuar që mund ta shihte atë duke performuar.

Po atë mbrëmje, Bebe Rexha e prekur shkoi në Instagram Stories për të ndarë një klip të Soobin duke folur për të në intervistën në tapetin e kuq.

Më vonë gjatë natës, pasi mbaruan çmimet, Soobin shkoi në Twitter për të shprehur me adhurim emocionin e tij që kishte parë Bebe Rexhën të performonte live.

Duke postuar disa foto nga emisioni, Soobin ka shkruar: “Më në fund pashë Bebe Rexhën! Pasi pashë [performancën] tuaj, u mahnita shumë dhe tani mund të fle mirë me lumturi. Herën tjetër, le të takohemi, ju lutem…!”

Herët në mëngjes, Bebe Rexha iu përgjigj Soobin duke shkruar: “Takohemi në LA!!! Ku jeni sot?!”

Megjithatë, për fat të keq, Soobin ishte tashmë në rrugën e tij për në Kore. I mërzitur që humbi këtë mundësi ai ka shkruar: “Fatkeqësisht, unë jam tashmë në aeroplan për në Seul. A duhet të zbres? 🙁 Tw lutëm shumë për një selfie së bashku nëse do të takohemi herën tjetër… Shumë dashuri për ju, gjithmonë!!”

Mirëpo, nuk ka humbur gjithçka: pasi ka parë përgjigjen e tij, Bebe Rexha i ka shkruar: “Do t’ju dërgoj një mesazh me numrin tim!!!!”

Artikuj të ngjashëm