Ju pëlqen zëri i Aida Doçit? S’i keni dëgjuar motrat e saj, njihuni me to (VIDEO)

By

Janë tri motrat e familjes Doçi dhe është e habitshme se si secila ka trashëguar nga njëra tjetra një zë mahnitës.

Argjenda dhe Venesa Doçi janë motrat e këngëtares Aida Doçi, që së fundmi po mahnisin me zërin e tyre nëpër ribërjet e këngëve të cilat I kanë publikuar në Youtube.

Venesa 13 vjeçare dhe Argjenda 15-të, janë motrat Doçi që këtë javë vijnë në Prive për të rrëfyer më shumë nga jeta e tyre! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm