“Ju mungova?” – Dua Lipa rikthehet në Instagram (VIDEO)

By

Pas zhdukjes disa ditore, Dua Lipa është rikthyer në Instagram.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, fshiu të gjitha postimet nga ky rrjet social por u rikthye me një video shumë seksi.

“Ju mungova?”, shkroi ajo poshtë videos.

Sipas raportimeve, ‘zhdukja’ e Dua’s lidhet me një projekt të ri dhe shumë më tepër më albumin e saj për të cilin ka kohë që punon.

Gjithsesi, lajmi I mirë është që artistja u rikthye dhe tani presim postimet e saj të shumta pasi është shumë aktive në këtë rrjet./Prive.al

View this post on Instagram

Miss me?

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm