Ju kujtohet “Kiki Challenge”? – Genci e Eni e risollën dhe janë kaq të ëmbël

By

Derisa Eni Koçi ndodhej në shesh-xhirim për klipin e saj të ri, sigurisht i fejuari i saj Genc Prelvukaj po e shoqëronte në çdo hap.

Reperi e këngëtarja që janë në lidhje prej 2 vitesh, e kanë zyrtarizuar romancën e tyre dhe janë një çift shumë i bukur.

Dhe më të ëmbël se kaq nuk bëhen!

Dyshja kanë risjellë në formë “Kiki Challenge”, një sfidë që pushtoi botën verën e kaluar, me këngën e famshme të reperit Drake, pasi nuk la njeri pa vallëzuar me të e pa publikuar video online.

Por në vend të “Kiki do you Love me?”, Eni e shndërron frazën në “Genci do you love me?”, dhe Genci bën atë ecjen epike me makinën!

Ndiqeni videon më poshtë:

Artikuj të ngjashëm