Ju ka munguar Diona Fona?

By

Në qershor, Diona Fona lansoi këngën e saj të fundit të realizuar me videoklip që mban titullin “Baje”.

Ajo erdhi edhe në Prive për të na zbuluar shumë detaje rreth videoklipit dhe këngës.

E tani, pas disa muajsh ajo duket se është gati për një këngë të re.

Në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, ajo shkruan “Ti luan ama jo me Dionën”  dhe më pas një “#Xhani”, që të kuptohet se ky duhet  të jetë edhe titulli i këngës së re.

Këngëtarja ende nuk ka ndare detaje të tjera. /Prive.al

View this post on Instagram

“Ti lun amo jo me Dionen” 💕 #xhani

A post shared by Diona Fona (@dionafona) on

Artikuj të ngjashëm