Jonida Vokshi pozon në bikini dhe na la të gjithëve gojëhapur

By

Vetëm një muaj e gjysmë më parë, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Besnik Krapi u bënë prindër të një vajze e cila quhet Emi.

Por, vetëm kaq pak kohë iu desh aktores për të marrë veten dhe për të qenë në formë. Pak minuta më parë, ajo ndau një fotografi të re në Instagram.

Jonida pozoi në bikini dhe na la të gjithëve gojëhapur. Mund të themi lirisht se artistja duket sikur nuk ka lindur fare dhe trupi i saj është thjeshtë PERFEKT.

Hidhjani një sy postimit të mëposhtëm dhe vlerësojeni vet!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm