Jonida Vokshi na shkriu zemrat me këtë imazh

By

Jonida Vokshi e fokusuar në punë dhe në rolin e saj si nënë, shpeshherë na sjellë fotografi të bukura në llogarinë e saj në Instagram.

Njëjtë bëri edhe së fundmi kur ndau një fotografi me vogëlushen e saj, Emin. Ajo shihet teksa mban në duar bebin e saj e cila i prek fytyrën me dorë.

“Tani qe te kam ty, kam gjithe boten mam! Faleminderit o Zot”, shkruan ajo në postim. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

Artikuj të ngjashëm