Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi bëhen prindër: Zbulojnë emrin e bebit

By

Pritjes së ëmbël për çiftin i erdhi fundi, sepse Jonida dhe Besniku sot u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bënë prindër të një vajzë që i lanë emrin Emi.

Lajmin e bëri të ditur Besniku duke shkruar në llogarinë e tij në Instagram.

“Zoti m’ka taku me ni çikë shumë t’bukur sot. Ma ka marr krejt zemrën! Emrin e ka Emi. N’fillim kajti fort … poget kur e kuptoj kush jom e kur m’pa qysh dokna 😂 Po menihere u bonëm shokë. U pajtum me kon shokë të ngushtë përjetë! Emi dhe nana e saj e bukur Jonida, që unë e du fort, janë shnosh e mirë! Ju dojmë shumë krejtve e faleminderit për kujdesin! Shoqes teme t’ngushtë, Zoti ia dhashtë shnetën, lumtuninë e durimin. Neve na boftë prind’ krenar! Vendi i vet u krenoftë me të!”, shkruan Krapi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm