Jonida Maliqi i dha fund lidhjes me Romeon?

By

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe prezantuesi Romeo Veshaj, ishin çifti më i përfolur i showbizit.

Por dyshja kanë muaj që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, dhe ky Shën Valentin nuk i priti bashkë.

Materiali i mëposhtëm ja u sjell të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm