Jonida dhe Romeo të ndarë mirëpo punojnë në të njëjtin vend

By

Që disa javë është bërë e ditur se Jonida Maliqi dhe Romeo i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Se si ata u ndanë dhe çfarë raporte kanë ata sot, tani që Romeo ka nisur një lidhje tjetër, pak muaj pas ndarjes, na e tregoi vetë këngëtarja në një intervistë për Prive.

Teksa të dy u ndanë paqësisht, është gjithnjë e sikletshme kur ata ndajnë të njëjtin vend të punës.

Si ia bëjnë çifti? Na e tregon vetë Jonida duke ndarë një detaj të vogël por shumë të rëndësishëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm