John Shahu, ylli në ngritje në bashkëpunim me Elvanën dhe Ledrin

By

Prive muaj më parë pati raportuar se këngëtarja e famshme shqiptare, Elvana Gjata, do të publikojë këngë me reperin Ledri Vula.

Bashkëpunimi është konfirmuar, por në këtë mes ka edhe një befasi. Në këngën e re Ledri dhe Elvana nuk do të jenë vetëm.

Ata i shoqëron edhe artisti shqiptar, John Shaha, i cili në edicionin e fundit të këngës magjike, u shpall si artisti më i mirë i ri.

Treshja pritet që këngën ta publikojnë së shpejti, ndërsa kripi është xhiruar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm