John Shahu lanson këngën e re verore (VIDEO)

By

John Shahu ka publikuar një këngë shumë verore.

Këngëtari i cili u bë i njohur nga bashkëpunimi me Elvana Gjatën dhe Ledri Vulën, lansoi me videoklipin projektin e titulluar “Alamet”.

Muzikën dhe tekstin e ka bërë këngëtari në bashkëpunim me Fifin ndërkaq videon e ka bërë Don Production.

Kjo nuk është e tëra – Johni ka premtuar këngë të reja gjatë këtij viti në disa intervista. Nëse nuk e dini, artisti la Australinë për të zhvilluar karrierën në trojet shqiptare./Prive.al

Artikuj të ngjashëm