Jo vetëm në muzikë, këta këngëtarë tani bashkë edhe në fluturime (FOTO)

By

Nuk i bashkojnë vetëm projektet muzikore.

Disa prej artistëve më të famshëm shqiptarë janë takuar në qiell.

Reperi Ledri Vula, Lumi B, kantautori Flori Mumajesi e po ashtu edhe reperi 2Ton, kanë fluturuar bashkë drejt një destinacioni që e kanë lënë të panjohur. Ata sigurisht janë nisur drejt ndonjë koncerti në diasporë, dhe siç duket janë të vetmit që ende po e vazhdojnë punën, pasi shumë kolegë të tyre tashmë i kanë nisur pushimet.

Ledri është ai që është fotografuar me të gjithë, duke e bërë interesant momentin kur te gjithë këta janë takuar në një aeroplan të vetëm.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm