Jo një, por dy këngë radhazi nga këngëtari shqiptar!

By

Art Abazi duket se do të vazhdojë të publikojë pa u ndalur projekte të reja.

Pak nga të radhës, ai ka zbuluar në rrjete sociale.

View this post on Instagram

A post shared by Art Abazi (@art_abazi)

Këngëtari publikoi një fotografi në një studio muzikore, ku shkroi:

“Po inçizohen dy këngë! Shtator – “Harrom” dhe tetor – “Jeta”.

Sigurisht, kjo është surpriza më e mirë e Artit për ndjekësit e tij. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm