Jo një por dy bashkëpunime: Ja me kë po sjell këngë Rovena Dilo!

By

Këngëtarja Rovena Dilo para disa javësh ishte protagoniste në Prive për të rrëfyer të rejat e saj në anën profesionale por edhe atë personale.

Në planin artistik, këto ditë pritet të lansohet bashkëpunimi i Rovenës me Eranda Libohova dhe djemtë Hitman dhe Rolla.

Mirëpo, ky nuk do të jetë bashkëpunimi i vetëm edhe një duet me një artist nga Kosova do të vij më vonë.

Për këto dhe jo vetëm mund ta ndiqni intervistën e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm