Pak ditë larg këngës së re të LilDon

By

“Benz” është kënga e fundit që solli LilDon në duet me Agonin.

Mirëpo, tashmë pas një muaji, reperi nga Gjilani ka dhënë lajme të reja.

LilDon ka punuar në disa projekte dhe i pari nuk do të vonoj shumë.

“Roley Roley” do të mbaj emrin ky projekt, një copëz e së cilit tashmë është publikuar në llogarinë e LilDon në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm