Jo më vetëm Big Brother, po vjen Big Brother VIP (VIDEO)

By

Top Channel në Shqipëri, ishte i pari televizion shqiptar që prezantoi platformën e famshme botërore Big Brother.

Ndonëse kohët e fundit nuk e kanë respektuar rregullin ‘një edicion çdo vit’, duket se Top Channel ka pasur në plan një tjetër risi.

Së shpejti, në ekran do të shohim ‘Big Brother VIP’, e kjo është bërë e ditur vetëm tani, kur Ledion Liço vendosi të japë lajmërimin.

Nga moderator i spektaklit “Voice of Albania”, Ledioni do të paraqitet në një tjetër format për të cilin ka bërë edhe një njoftim në profilin e tij në Instagram.

“Ata meritojnë një vend ku të qetësohen, larg kamerave. Dhe ku është resorti i pushimeve? ‘Big Brother VIP’, janë rreshtat që thuhen në këtë promo të shkurtër, përmes së cilës po paralajmërohet një spektakël i ri televiziv, që me sa duket do jetë goxha interesant. /Prive.al

Gati??? #bbvipalbania

A post shared by Ledion Lico (@ledionl) on

Artikuj të ngjashëm