Jetën prej beqareje apo si e martuar? Adelina Tahiri po ndjehet shumë…

By

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri, tash po bën një vit martesë me bashkëshortin e saj, avokatin maqedonas Markov.

Këngëtarja madje u bë nënë shumë shpejt duke sjellë në jetë një djalë me emrin Jon.

Ndërsa fansat e ndjekësit e saj në Instagram e kanë pyetur nëse më mirë është jeta e saj si beqare apo si e martuar dhe nëse i mungon ajo jeta single?

“Mund të them lirisht asgjë. Tash jam shumë e përmbushur dhe e realizuar”, ka thënë Adelina duke u përgjigjur në një pyetje të cilën ia kishte bërë Vlorijan Halili, gazetari i emisionit Prive në Klan Kosovë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm