Jetë milionereje, Morena Taraku i blen atletet mbi një mijë euro!

By

Kur ta do ta do!

Edhe e bukur, edhe e famshme e edhe e pasur, këngëtarja e modelja Morena Taraku bën jetë filmash.

Taraku që për momentin po jeton në Stamboll të Turqisë, po e shijon maksimalisht rininë e saj në njërin prej qyteteve më të bukura në botë.

Ajo atje bën jetë luksi dhe veshjet e Morenës, duke u kufizuar vetëm në këpucë kanë nisur të kapin shifrat e qindra mijëra eurove.

T’i lëmë anash çantat e rripat e markave të njohura, e na lejoni t’ua prezantojmë atletet e reja të Morenës nga marka Louis Vuitton.

Këngëtarja ka prezantuar blerjet e reja në Instagram ku shfaqë atletet e llojit LV Archlight të cilat kushtojnë hiç më pak se 1090 euro “n’kajmak”.

T’i gëzosh Morena. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm