Jessie J konfirmon ndarjen nga i dashuri, por cila ishte arsyeja?

By

Jessie J dhe i dashuri i saj Max Pham janë ndarë pas shtatë muajsh së bashku.

Këngëtarja deklaroi se “asgjë dramatike” nuk kishte ndodhur mes dyshes teksa foli gjatë një sesioni pyetjesh dhe përgjigjesh në Instagram.

Në një postim krijuesja e hitit ‘Bang Bang’ tha se balerini Max ishte një “njeri i mahnitshëm”, duke shtuar se ata “ishin miq për një kohë”.

Kur u pyet se cili ishte statusi i marrëdhënies së saj, Jessie shpjegoi: ‘E hapur, e lumtur dhe e dua veten’.

“Maksi dhe unë kemi qenë vetëm miq për një kohë. Asgjë dramatike nuk ndodhi. Kështu që ju lutem mos reagoni shumë”.

“Ai është një njeri i mahnitshëm. Ne të dy kemi shumë respekt dhe dashuri për njëri-tjetrin. Thjesht nuk ishte romancë e drejtë. Kështu që ne vendosëm që miq është.

“E vetmja arsye pse flas për këtë është sepse bëhet e çuditshme dhe pak e vështirë kur njerëzit jetojnë në të kaluarën tënde”.

“Unë e urrej sa një punë e madhe njerëzit e tjerë mund të bëjnë ndarjet tuaja personale”.

“Ne të dy jemi të lumtur, jetojmë dhe e duam jetën tonë”.

Jessie filloi të takohej me koreografin Max në fillim të këtij viti, katër muaj pas ndarjes së saj nga aktori Channing Tatum.

Jessie J instagram: https://www.instagram.com/p/CL3kDOJDbq3/

Artikuj të ngjashëm