Jessica Alba nëntë muajshe shtatzënë dhe ende ia del të shkëlqejë

By

Ditë më parë bashkë me burrin e saj dhe dy vajzat e tyre, aktorja amerikane Jessica Alba pozoi në një kartolinë Krishtlindjeje.

Ndërsa të mërkurën aktorja Alba është parë duke shijuar një shëtitje me fëmijët e saj dhe nënë në Los Angeles.

Flawless: Pregnant Jessica Alba was spotted enjoying a walk with her children, Cash and her mom Cathy in Los Angeles on Wednesday

Ajo kishte veshur një palë tuta sportive dhe një bluzë e kishte lidhur për belin e saj, tashmë më të gjerë se sza zakonisht.

Flokët i kishte lidhur lartë në një bishtalec, ndërsa s’kishte përdorur aspak grim, duke e lënë bukurinë e saj natyrale t’i rrezatojë. /Prive.al

Keeping cool: The 36-year-old actress, who is expecting a baby boy, flaunted her growing baby bump in a fitted top with matching cropped leggings

 

Artikuj të ngjashëm