Jennifer Lopez surprizon fansat në koncertin e Maluma

By

Jennifer Lopez dhe Maluma më në fund dalin në skenë  bashkë,  por jo për arsyet që mund të mendoni.

Të Premten, ylli i filmit Hustlers iu bashkua këngëtarit kolumbian Maluma në skenë në Madison Square Garden në New York. Sidoqoftë, nuk ishte thjesht ndonjë pamje befasuese.

Jennifer Lopez, Maluma

Dy yjet e muzikës Latine kapën momentin dhe përdorën koncertin e shitur të këngëtarit 25-vjeçar në NYC si sfondi i përsosur për të filmuar një nga skenat e tyre për filmin e tyre të ardhshëm të quajtur Marry Me.

Sipas HOLA!, një reviste në SHBA, tifozët “filluan të bërtisnin kur J.Lo u ngrit në skenë në qendër të një fjalimi të folur si një perëndeshë e vërtetë greke.”

Aktorja 50-vjeçare dukej e mrekullueshme në fustanin e saj të artë dhe ngjyrën e guximshme të buzëve.

Ndërsa filmi dhe ekuipazhi i kamerave u afruan pranë tyre në skenë në Madison Square Garden, dueti interpretoi këngën e hitit të J.Lo dhe Marc Anthony “No Me Ames”.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm