Jennifer Lopez ‘shkrihet’ teksa dëgjon Albert Stanajn duke kënduar (VIDEO)

By

Këngëtari me origjinë shqiptare Albert Stanaj, së fundmi ka performuar në një festë private për Krishtlindje.

Të pranishëm ishin shumë fytyra të njohura nga skena ndërkombëtare e muzikës, përfshirë Jennifer Lopez e shoqëruar me burrin e saj miliarder.

Përveç saj, aty ishte edhe Sia.

Të dy këngëtaret e njohura bashkë me njerëzit e tjerë u mahnitën nga zëri i Albertit i cili po këndonte Last Christmas.

Kjo u bë e ditur nga vetë Stanaj i cili publikoi një video në rrjetin e tij social Instagram, ku shihej Lopez duke e dëgjuar me shumë vëmendje.

Ndër të tjerash Stanaj poshtë videos kishte uruar Krishtlindjet duke shënuar se kjo ishte dhurata më e bukur, Sia, Lopz dhe Alex ishin ulur aty para e që ndihej i bekuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm