Jennifer Lopez po martohet, ajo flet për letrën që i shkroi vajza e burrit të saj të ardhshëm

By

Përzierja e familjeve mund të jetë e vështirë për disa, por është lehtë për Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez.

Image result for jennifer lopez alex rodriguez

Në një intervistë me Hoda Kotb që do të transmetohet të Premten në TODAY, ylli “Hustlers”, i cili është fejuar me një lojtar bejsbolli në pension, foli për nje letër që ajo mori nga vajza e tij 14-vjeçare, Natasha.

“Mora letrën më të bukur nga vajza e Alex, Tashi. Dhe ajo më tha se është nder të jem vajza jote. Përsëri, fillova të qaj, ”tha Lopez, 50 vjeçare. “Unë thjesht ndihem e bekuar që kam gjithë dinamikën që po ndodh në jetën time tani. Ju e dini, dhe së pari duke filluar me, ju e dini, duke krijuar një familje që unë gjithmonë kam kërkuar. “

Lopez është nënë e binjakëve Max dhe Emme, 11 vjeç, të cilët ajo ndan me ish-burrin Marc Anthony, ndërsa Natasha dhe motra e saj, Ella, 11 vjeç janë fëmijët e Rodriguez me ish-gruan Cynthia Scurtis.

Jennifer Lopez

Burimi: People.com

 

Artikuj të ngjashëm