Jennifer Lopez mahnit duke u shfaqur me fustan të bardhë nusërie (FOTO)

By

Jennifer Lopez ka shokuar fansat e saj duke veshur një fustan ekstravagant dasmeje, disa muaj pasi pranoi propozimin për fejesë nga Alex Rodriguez.

Të enjten 17 tetor, 50-vjeçarja doli në New York City, duke veshur një fustan martese të bardhë, i cili shfaqte një dizajn të ndërlikuar.

Duke ecur në rrugët e Big Apple, Lopez u pa me fustan të bardhë me shtresa me tyl të bardhë, të veshur me një vello të gjatë nga tyli me zbukurime që përputheshin.

Lopez kombinoi pamjen e saj me vathë diamanti me rënie dhe një gjerdan me diamantë.

Kjo pamje e veçantë e nusërisë, megjithatë, ishte për skenë në filmin e saj të ri Marry Me In Manhattan në të cilën ajo luan krah Owen Wilson.

Jennifer Lopez Wedding Dress

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Marry Me In Manhattan

 

 

Artikuj të ngjashëm