Jennifer Aniston zbulon sekretet e dukjes së saj rinore

By

Aktorja e njohur, Jennifer Aniston më në fund po zbulon sekretet e dukjes së saj rinore.

Jennifer, e cila festoi 50-vjetorin e lindjes në fillim të këtij viti, është e njohur për lëkurën e saj të përsosur dhe bukurinë e pa kohë. Dhe, ndërsa ylli i krediton prindërit e saj për gjenet dhe rekomandimet e mira, Aniston thotë se gjithçka ka të bëjë me mirëmbajtjen e asaj që keni.

Jennifer Aniston, The Late Show with Stephen Colbert

Në një intervistë për Los Angeles Times, aktorja ka thënë: “Unë trashëgova lëkurë të mirë nga babai im,” babai i të cilës është aktori John Aniston.

 

“Por një gjë që do të më duhej t’i thoja vetes sime më të re është,” Mos e marr si të mirëqenë “, sepse duhet ta mbash atë. Ajo ka një jetë kohëzgjatjeje.”- ka shtuar aktorja

Jennifer Aniston, Fashion Police Widget

Aniston, e cila thot se është e “fiksuar” me shëndetin e lëkurës, rekomandon produkte që përmbajnë probiotikë, të cilët njihen se janë të dobishëm për lëkurën.

Një rekomandim tjetër i Anistonit? Trajtimet e lëkurës.

“Unë i dua trjatimet dhe ndryshoj shpesh esteticienen time,” ndan ajo. Gjetja e një hidratuesi të përditshëm që funksionon është gjithashtu thelbësore për Aniston.

Aniston gjithashtu paralajmëron të qëndroni larg dietave.

“Unë besoj kur ju jeni duke ngrënë sheqer dhe ushqim të keq, niveli i fytyrës, trupit dhe energjisë do t’ju tregojë rezultatet e kësaj,” thotë aktorja.

Image result for jennifer aniston

Këshilla shtesë nga Aniston përfshijnë gjetjen e një stërvitje që do t’ju shtyjë, duke bërë një detox dixhital “për një orë të mirë” dhe meditim.

Artikuj të ngjashëm