“Jena shpi e madhe” – kënga e re e Aida Doçit!

By

Një nga emrat më të përfolur të javëve të fundit është padyshim Aida Doçi. Jeta e saj private mori vëmendje e po ashtu edhe karriera.

Kur flasim për karrierën, artistja para pak dite solli “Rrena e dashnia”.

Por, nuk kaluan shumë kohë dhe Aida solli sot një tjetër këngë.

“Jena shpi e madhe” mban emrin kjo prurje e cila erdhi si perfomancë në xhirimet festive./Prive.al

Artikuj të ngjashëm