‘Jemi dashtë’ thotë Eni në projektin e ri

By

Këngëtarja Eni Koçi ka publikuar sonte projektin e ri solo me videklip.

‘Jemi dashtë’ mban emrin kjo këngë e cila është produkt i United Records.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni, a po ju pëlqen?!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm