Jehona Sopi risjell ‘Kasandrën’ (Video)

By

Këngëtarja Jehona Sopi sonte ka shënuar rikthimin në skenë pas një pauze.  Ajo ka sjellur përpunimin e këngës ‘Caje Sukarije’ në bashkëpunim me këngëtaren e njohur rome, Esma Redzepova.

Edhe versioni i ri mban po të njëjtin emër sikurse origjinali.  Projekti në produktin muzikor i është besuar producentëve ‘Zzap and Chriss’.

Ndërsa në videoklip shihet më shumë loja e aktorëve ku protagonistë janë Kasandra dhe Chavi.

Përpos tyre në video shihen edhe komuniteti rom./Prive.al

Artikuj të ngjashëm