Jehona e suksesit të “Zemër” nuk ka të ndalur edhe pas 8 muajsh që u publikua

By

Teksa lexoni artikullin, video e “Zemër” ka arritur gati 370 milionë klikime në Youtube, dhe me siguri tashmë po e këndoni nën zë mega hitin.

Tetë muaj pas hitit të madh “Zemër” në bashkëpunim me artistin algjerian Soolking, Dhurata Dora ka dhënë një lajm të ri.

Kënga është emëruar si “Platine”, e cila u emëruar edhe si “Gold International” në korrikun e verës së vitit 2019.

Dhurata Dora hyri në llogarinë e saj për të ndarë lajmin e mirë.

Pas dy vitesh pauzë nga intervistat në media, Dhurata vjen në një intervistë ekskluzive për Prive, ku u zgjodh edhe “Personazhi i vitit 2019”, ku tregon se si erdhi deri tek bashkëpunimi, pse zgjodhi pikërisht Soolking dhe a e parashikoi një sukses të tillë. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm