Jasha! Dua Lipa ndez atmosferën me valle popullore në Shqipëri (VIDEO)

By

Dua Lipa ka disa ditë që po viziton Shqipërinë.

Në këto ditë ajo ka vizituar disa nga vendet historike të tokës shqiptare ndërsa po qëndron në rivierë jugore në Kep Merli.

Ditët dhe netët e artistes janë të gjata duke shijuar cdo minutë të qëndrimti të saj në Shqipëri.

Ajo ka publikuar një sërë fotografish e ndër edhe një video teksa po vallëzo valle me gotë në kokë duke përdredhur ‘mindilin’.

Më poshtë postimi i saj i plotë në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Artikuj të ngjashëm