Ja videoklipi i parë i Edona James

By

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Edona James ka lançuar këngën e saj të parë të titulluar ‘Lady’. Projektit muzikor Edona ia ka bashkangjitur edhe videoklipin.

Edona në këtë këngë shfaq krenarinë e të qenurit grua. “LADY” është inçizuar dje prodhuar në bashkëpunim me Reflect GmbH dhr TOOL Recording Studio në Zvicërr.

Ndryshe, ajo ka paralajmëruar edhe projekte të tjera në fushën e muzikës në muajt në vijim teksa në Gjermani po fiton vëmendje me pjesëmarrjen në programin ‘Adami dhe Eva’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm